محل تبلیغات شما

بسم الله الرحمن الرحیم

برشیطان بگریید، اسکار بگیرید!

پانوشتی برای دو فیلم اسکاری            " فروشنده Salesman "            و         " شکل آب Shape of water "

1.     فیلم فروشنده – Salesman

زمانیکه در دوره هشتاد و نهم مراسم آکادمی اِوارد(اسکار2017) فیلم فروشنده به کارگردانی آقای فرهادی موفق به کسب جایزه بهترین فیلمخارجی گردید، شخصی(از دیدگاه یک منتقد فیلم) پرسید: 

اگرچه فروشنده فیلمی خوش ساخت و پرداخت و با روایتی خاص از یک موضوع عامیانه بود،اما آیا حقیقتاً شایستگی دریافت جایزه اسکار داشت؟
در پاسخ گفتم:
البته بنده هرگز درجایگاهی نبوده و نیستم که بخواهم اظهار نظر کنم که چه فیلمیشایستگی دریافت جایزه را دارد و یا ندارد، اما نسبت به یک موضوع یقیین کامل دارم وآن نکته اینست که ؛        
" در مغرب زمین نه بی دلیل برای کسی شامپاین بازمی کنند و نه بی علت فرش قرمزجلوی پای او می اندازند!!! "   

ادامه مطلب را در اینجا ببینید:

https://apocalyypto.blogspot.com/2019/02/1.html

به بهانه آلودگی هوا !

چرا فیلم "متری شیش و نیم" از جشنواره ونیز دست خالی برگشت !؟

حکومتهای 2 حرفی ، پادشاهی 27 حرفی!

فیلم ,  ,فروشنده ,جایزه ,یک ,اسکار ,    ,فیلم فروشنده ,یک موضوع ,دریافت جایزه ,نه بی ,شایستگی دریافت جایزه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دبستان شهریار شهر پرند دانلود نوحه و مداحی اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها juetigivor lincocone پایا الکترونیک ایران www.ketabbargh.ir Michele's style SEO and Pandas این وبلاگ برای عاشق ترین بابایی ودخملی دنیاست. monsekimphe